X
CALL CENTER 444 0 150 0 850 460 0 150
REZERVASYON
SORGULA

Assos Otellerimiz
ASSOS EDEN BEACH HOTEL ;
Assos'un ilk otellerinden olan 3 yıldızlı tesis, Assos'un profesyonel turizme adım attığı ilk Turizm ve Kültür Bakanlığı Belgeli tesisidir. En güzel ve meşhur koyu olan Kadırga Koyu'ndaki 26 yıllık sürecin her anını yaşamış ve en son yenilenmeyi 2011 yaz sezonunda yaşamış her zaman güne uyumlu , bakımlı profesyonelliğe adım atılan ilk kurulduğu andan itibaren aynı Assos tutkusuyla , deneyimin verdiği olgunluk ve asaletle koydaki muhteşem konumunu ve değerini muhafaza etmektedir.

www.assosedenbeach.com


ASSOS EDEN GARDENS HOTEL ;
1993'senesinde hizmete başlayan 4 yıldızlı tesis, Türkiye'nin İstanbul'dan İzmir'e kadar olan bölümündeki ilk Turizm ve Kültür Bakanlığı'na bağlı 4 yıldızlı tesisidir. Assos'la birlikte Kuzey Ege'deki tüm gelişim sürecinin ve bugünlere ulaşmanın verdiği deneyimi yaşamış, bir tek kendinin olduğu alanda 2012 de tamamen yenilenmiş şekliyle sevenlerine her zaman sevdikleri haliyle hizmet vermeye çaba göstermeye devam etmektedir.

www.assosedengardens.com


ASSOS NAZLIHAN SPA HOTEL;
Antik Liman'da , Assos Nazlıhan Hotel'in hemen yanında 2011 yaz sezonunda hizmete giren Assos'un ilk SPA oteli, Turizm ve Kültür Bakanlığı'ndan Özel Belgeli olan tesis; birbirinden farklı dokuz odasıyla Türk Hamamı, Sauna, Buhar Banyosu, Jakuzzili SPA Havuzu ve masaj çeşitlerinin bulunduğu SPA bölümüyle dinlencenin kalbi Assos'ta farklı bir anlayış sunmakta tarihin içerisinde konforu yaşatmaktadır.

www.assosnazlihanspahotel.com


>>>Detaylı haritamızı bilgisayarınıza indirebilirsiniz...