X
CALL CENTER 444 0 150 0 850 460 0 150
REZERVASYON
SORGULA

KONUM
Edremit Körfezi'nin başladığı noktada Çanakkale 'ye 85 km mesafede olan Assos, Marmara Bölgesi'nin bittiği , Ege'nin başladığı yerdeki muhteşem konumuyla Marmara'ya en yakın Ege iklimini doyasıya yaşatan doğa güzellikleriyle Kuzey Ege'nin incisi ve Ege tutkunlarının vazgeçilmezidir.

Tanınırlığının yanı sıra hala bakirliğini koruyan bölge arkasında bulunan Kaz Daglarının etkisiyle bol oksijenli , nemsiz havasıyla tutkunlarını kendisine bağlar .
Akvaryumu andıran soguk denizi yaz sıcagında serinlemeye yardımcı olurken usul usul esintisi gunesin kemiklerinize kadar ulasmasını saglar.

Midilli ( Lesvos )Adası 'na karsı gunesin batısını seyretmek hatta bunu Athena Tapınağı'ndan seyretmenin keyfi Assos'u başkaa bir gözle görmeye yardımcı olur ve tarihten bugune tum deneyimlenmişlikleri hissettirir.
Kaz Dagları'na olan yakınlıgı havasını, Ege'nin basladığı yerde olması Ege'nin unutulmaz dogasını, tarihten gelen tum esintiler ruhunu ve burayı yasamaya gelenler huzurunu yansıtır Assos'un…

Assos Nazlıhan Hotel Behramkale ( ASSOS ) un 2 km mesafedeki deniz kıyısındaki Assos Antik Liman'da , yolun sonunda sag tarafta yer almaktadır. Karsısında Lesvos ( Midilli ) Adası ile deniz kenarındaki muhteşem konumuyla Assos Nazlıhan Hotel , Assos 'u Antik Liman da yaşamak isteyenler için doğru adrestir.

Istanbul dan İzmir'e kadar olan mesafede ugranılmaması ve yasanılmaması buyuk kayıp olan Assos icin detaylı ulasım bilgilerini Assos a Nasıl Gidilir bolumunden bulabilirsiniz.